Tanie noclegi w górach Izerskich – gdzie je znaleźć?

Prawo wymaga, aby wszyscy właściciele prywatnie wynajmowanych lokali mieszkalnych w Anglii przeprowadzali kontrolę prawa do najmu pod kątem nowych umów najmu w celu ustalenia, czy lokatorzy w wieku 18 lat i starsi mają prawo legalnie mieszkać wynajmując tanie noclegi w górach Izerskich

Za nieprzestrzeganie wymogów Ustawy o imigracji grożą kary grzywny w wysokości do 5 lat więzienia. (Niektórych lokatorów nie trzeba sprawdzać, ale zależy to od rodzaju zakwaterowania obejmującego tanie noclegi w górach Izerskich).

Twojemu najemcy na tanie noclegi w górach Izerskich należy podać pełne imię i nazwisko oraz adres właściciela lub dane jego agenta ds. wynajmu. Twój najemca musi również otrzymać kopię rządowego przewodnika How to Rent, który zawiera praktyczne porady dotyczące tego, co robić przed wynajmem i w jego trakcie.

Większość umów najmu dla tanich noclegów w górach Izerskich to umowy najmu krótkoterminowego (AST) i jako właściciel musisz chronić kaucję za pomocą zatwierdzonego przez rząd brytyjski programu ochrony kaucji.

Właściciel AST, który nie chroni kaucji, może zostać ukarany grzywną, co może znacznie utrudnić zakończenie najmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + 14 =