Jak umilić gościom noclegi Jastrzębia Góra?

Zapewnij prywatne wejście oferując gościom noclegi Jastrzębia Góra: upewnij się, że Twoi goście mogą uzyskać dostęp do przestrzeni bez przekraczania Twojego. Zainstaluj solidne drzwi zewnętrzne z cyfrowymi zamkami, aby zapewnić im spokój ducha.

Stwórz oświetlony chodnik prowadzący do pokoi w mieście Jastrzębia Góra: niektórzy zmęczeni podróżnicy mogą przybyć późno w nocy. Upewnij się, że mogą znaleźć drogę do łóżka, zapewniając im oświetlony chodnik, który poprowadzi ich do Twojego pensjonatu.

Oddziel przestrzenie: Jeśli Twój apartament gościnny jest połączony z Twoim domem, upewnij się, że Twoi goście czują się bezpiecznie i niezależni od Twojej przestrzeni życiowej. Dla bezpieczeństwa zainstalowałem przesuwaną osłonę drzwi łańcuchowych na wewnętrznych szklanych drzwiach prowadzących z powrotem do reszty domu i umieściłem rolety zapewniające prywatność po stronie gości.

Wypadki się zdarzają – upewnij się, że Twoi goście mogą łatwo po sobie posprzątać. Mając gotowe środki do czyszczenia awaryjnego, jeśli goście wynajmujący noclegi Jastrzębia Góra ich potrzebują, w tym dezodoranty, środki czyszczące i mały przenośny środek do czyszczenia dywanów (do tej pory mieliśmy szczęście!).

Zapewnij udogodnienia przyjazne zwierzętom: Jeśli Twoja oferta jest przyjazna dla zwierząt, spraw, aby towarzysze Twoich gości wynajmujących noclegi Jastrzębia Góra również poczuli się mile widziani. „Zawsze zostawiamy psie smakołyki, zabawkę oraz naczynia z jedzeniem i wodą, a gościom informujemy, jak posprzątać po swoich psach. Główny dziedziniec jest już ogrodzony, więc możemy zapewnić właścicieli zwierząt, że ich psy nie uciekną, jeśli będą na podwórku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + 9 =