KSA i studia aktorskie Kraków

Ten kurs jaki organizują studia aktorskie Kraków nauczy Cię metod i technik związanych z rysowaniem, szkicowaniem, cieniowaniem, liniami, perspektywą, proporcjami, wartościami, krawędziami i nie tylko. Jest przeznaczony dla początkujących, którzy nigdy wcześniej nie rysowali i pomoże im zdobyć pewność siebie i dobrze się bawić podczas nauki. Kurs rozpoczyna się od samego początku i szczegółowo wyjaśnia każdy krok.

Na tym kursie który organizują studia aktorskie Kraków poznasz podstawy rysowania i materiały potrzebne do rozpoczęcia pracy. Poznasz techniki upraszczania obiektów, cieniowania i tworzenia perspektywy. Są też lekcje na temat szkicowania z życia i obserwowania krawędzi w celu uzyskania realistycznych renderingów.

Kurs obejmuje również takie tematy, jak wytyczne dotyczące kompozycji, wycieczki ze szkicownikiem oraz doskonalenie umiejętności i umiejętności rysowania. Pod koniec tego kursu będziesz mieć solidne podstawy do rysowania i narzędzia do dalszego doskonalenia swoich umiejętności. Zapisz się na studia aktorskie Kraków – znajdziesz je w ofercie KSA EDU!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia + czternaście =