Zleć nam masaż tajski Warszawa!

W przeciwieństwie do medycyny zachodniej, masaż jest uważany za integralną część chińskiego systemu medycznego; jest nawet podawany w szpitalach. Ale czy doświadczeni masażyści mogą dokładnie wskazać większe choroby, czy też ich zrozumienie ciała jest tylko powierzchowne?

Aby dowiedzieć się więcej, rozmawialiśmy z Chen „Alice” Xiaoxu, masażystką wykonującą masaż tajski Warszawa. Chen jest prawie reprezentatywna dla innych mężczyzn i kobiet w swojej branży, z ponad ośmioletnim doświadczeniem w masażu. Samozwańcza „ucząca się przez całe życie” Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM), rozmawiała z nami o doświadczeniu potrzebnym do zostania masażystką w Chinach, oszukańczych twierdzeniach na temat TCM i najczęstszych dolegliwościach jej chińskich klientów udających się na masaż tajski Warszawa:

„Pochodzę z prowincji Anhui i zacząłem trenować w tej branży około osiem lat temu. W Chinach do wykonywania masażu chińskiego potrzebne jest zaświadczenie, które wymaga egzaminu. Potencjalnie możesz zdać egzamin z masażu tajskiego Warszawa po roku lub dwóch latach nauki, ale Twoja technika nie będzie tak świetna bez doświadczenia. Część osób najpierw trafia do ośrodka, aby się uczyć, a część od razu rozpoczyna praktykę w przychodni. Ale bez względu na to, co wybiorą, w pewnym momencie będą musieli udać się do kliniki i zacząć od zera. Nic nie zastąpi doświadczenia jakim jest masaż tajski Warszawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × cztery =