Sklep biżuteria srebrna bursztyn oferuje modne dodatki!

Czy naszyjniki, bransoletki lub obrączki z bursztynu jakie oferuje sklep biżuteria srebrna bursztyn są bezpieczne?
Tworząc bursztynową biżuterię jako sklep biżuteria srebrna z bursztynem  na ząbkowanie, producenci tych wyrobów wykonują ją z myślą o bezpieczeństwie. Jest to bardzo ważne, ponieważ noszą je dzieci w różnym wieku.

Jednym ze środków bezpieczeństwa w tego rodzaju biżuterii są indywidualnie wiązane koraliki. W sytuacji, w której jeden z koralików w naszyjniku lub bransoletce kiedykolwiek pękłby, supełki z obu stron pozwoliłyby spaść tylko jednemu koralikowi. To znacznie zmniejsza możliwość wypadnięcia wszystkich koralików i stwarzania zagrożenia zakrztuszenia się dziecka. Dlatego kupując bursztynową biżuterię na ząbkowanie, upewnij się, że jest to element zabezpieczający.

Innym zabezpieczeniem w bursztynowej biżuterii na ząbkowanie są zapięcia i są dwa ich rodzaje. Ze względu na przepisy bezpieczeństwa w Europie bursztynowe naszyjniki na ząbkowanie jakie oferuje sklep biżuteria srebrna bursztyn sprzedawane są najczęściej z zapięciami typu pop. Wykonane są tak, aby naszyjnik rozpinał się przy silniejszym nacisku. Tego typu zapięcia mogą pomóc uniknąć ewentualnego zagrożenia uduszeniem w przypadku zaczepienia się dziecka o coś. Jednak oczywistą wadą zatrzasków jest to, że dziecko może łatwiej samodzielnie zdjąć biżuterię. Zapięcia śrubowe są częściej stosowane w bursztynowych naszyjnikach na ząbkowanie, które są sprzedawane poza Europą. Ich główną zaletą jest to, że dziecko nie weźmie ze sobą tak łatwo bransoletki czy naszyjnika.

Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę przy zakupie bursztynowej biżuterii na ząbkowanie, jest rodzaj zastosowanego sznurka. Podczas produkcji sklep biżuteria srebrna bursztyn używa wyłącznie niezawodnych i certyfikowanych sznurków poliestrowych 100%. Ten przewód jest bardzo mocny. Dlatego nawet po długim noszeniu bursztynowych naszyjników i bransoletek biżuteria nie pęka tak łatwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 + 9 =