Urny metalowe i urny z innych materiałów wysokiej jakości

Jedną z bardziej konwencjonalnych tradycji obchodzenia się z prochami wybieranymi przez Kanadyjczyków jest zakopywanie prochów na cmentarzu. Prochy na urny metalowe można w tym celu umieścić na działce grobowej, często w biodegradowalnej urnie.

Niektórzy ludzie wybierali, aby ich prochy zostały pochowane na tej samej działce, co współmałżonek lub z innymi członkami rodziny. Urna z prochami może być również umieszczona w niszy kremacyjnej, która jest płytką wnęką, zwykle w ścianie, która służy do przechowywania lub eksponowania urny metalowej. Niektóre cmentarze oferują ogrody, w których można rozsypać prochy. Zakopywanie prochów może być dobrą opcją dla osób posiadających działki rodzinne i znaleźć spokój i zamknięcie podczas tradycyjnej ceremonii pogrzebowej na cmentarzu. Pochówek na urnie odbywa się w tradycyjnym stylu pochówku w trumnie, ale na mniejszej działce z podszewką. Może znajdować się w ziemi lub znajdować się w kolumbarium, które jest zasadniczo mauzoleum na urny metalowe. Dowiedz się więcej o zakopywaniu urn na działce.

Nowe i kreatywne sposoby upamiętniania bliskich? Dzięki technologii z popiołów można teraz przerobić wiele rzeczy: pamiątkową biżuterię, szkło, fajerwerki, mozaiki i inne unikatowe przedmioty. Można urny metalowe również wtopić w rafy oceaniczne w celu podwodnego pochówku lub wysłać w kosmos.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − 1 =