Hurtownia zabawek poleca zabawki z drewna, zabawki eko!

Zabawki jakie sprzedaje hurtownia z zabawkami są zabawną i ważną częścią rozwoju każdego dziecka. Ale każdego roku wiele dzieci jest leczonych w szpitalnych oddziałach ratunkowych z powodu urazów związanych z zabawkami. Zadławienie jest ryzykiem dla dzieci w wieku 3 lat lub młodszych, ponieważ mają tendencję do wkładania przedmiotów do ust. Producenci postępują zgodnie z wytycznymi i etykietują większość nowych zabawek dla określonych grup wiekowych.

Ale najważniejszą rzeczą, jaką może zrobić rodzic odwiedzając sklep jakim jest hurtownia zabawek — zwłaszcza jeśli chodzi o młodsze dzieci — jest nadzorowanie zabawy. Oprócz tego, że są bezpieczne (patrz poniżej Bezpieczeństwo i zabawki dla dzieci), dobre zabawki dla małych dzieci muszą pasować do ich etapów rozwoju i pojawiających się umiejętności. Wiele bezpiecznych i odpowiednich materiałów do zabawy to darmowe przedmioty, które zwykle można znaleźć w domu.

Pudełka kartonowe, plastikowe miseczki i pokrywki, kolekcje plastikowych nakrętek do butelek i inne „skarby” jakich nie sprzeda Ci hurtownia zabawek mogą być używane na wiele sposobów przez dzieci w różnym wieku. Czytając poniższą listę sugerowanych zabawek dla dzieci w różnym wieku, pamiętaj, że każde dziecko rozwija się w indywidualnym tempie. Pozycje z jednej listy – o ile są bezpieczne i zatwierdza je hurtownia zabawek– mogą być dobrym wyborem dla dzieci młodszych i starszych niż sugerowany przedział wiekowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × dwa =