Eko pampersy bambusowe i wkładki z bambusa!

Chociaż nazywanie wkładki z niewielką ilością bambusa lub bez bambusa jest w najlepszym razie dość podejrzane, na szczęście większość sprzedawców wymieni materiały użyte w ich produktach. Zawsze, zawsze, zawsze sprawdzaj, z czego wykonana jest wkładka, z której korzystasz. Jeśli we wkładce jest tylko informacja, że ​​warstwy wewnętrzne są z mikrofibry, załóżmy, że całe pampersy bambusowe, cała wkładka są syntetyczne. Jeśli wkładka wymienia bambus i bawełnę, załóż, że to prawdziwa okazja. Jeśli naprawdę zależy Ci na granulowaniu, pamiętaj, że bambus z pampersów wchłania więcej niż bawełna (choć wolniej), więc jeśli szukasz najbardziej chłonnej wkładki bambusowej, jaką możesz znaleźć, poszukaj bambusa o wysokim stężeniu.

Rzeczywiście można znaleźć pampersy bambusowe w całości z bambusa. Firma Bamboolove, na przykład, ma bambusową wkładkę, która ma 4 warstwy 100% organicznej bambusowej frotte (jeśli zdecydujesz się wypróbować jeden, przejrzałem ich produkty, polubiłem je.

Wkładki bambusowe i pampersy bambusowe to nie to samo. Wkładki z węgla drzewnego przez większość czasu nie zawierają nawet bambusa. Zamiast tego są często wyłożone mikrofibrą z polaru. Podczas gdy bambusowe wkładki z węgla drzewnego mają pewne zalety, takie jak uczucie suchości i dobre ukrywanie plam, jeśli szukasz lekkiej chłonności bambusa, będziesz bardzo rozczarowany. Ponownie, zawsze sprawdzaj listę tkanin kupowanych produktów z bambusa eko by być na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 17 =