Sushi na dowóz Warszawa, Marki, Jabłonna, Legionowo, Wola, Ursus zaprasza!

Uwielbiam sushi na dowóz Warszawa, Marki, Jabłonna, Legionowo, Wola, Ursus! Uważam się za kogoś średniego w skali przygód, gdzieś pomiędzy tymi, którzy jedzą tylko gotowane ryby, a tymi, którzy z radością spożywają cały talerz sashimi, niezależnie od tego, czy potrafią zidentyfikować przedmioty, czy nie. Sushi na dowóz Warszawa, Marki, Jabłonna, Legionowo, Wola, Ursus (i ogólnie kuchnia japońska) ma tendencję do noszenia aureoli zdrowia, co oznacza, że ​​ludzie uważają je za niskokaloryczne i zdrowe bez względu na to, co zamawiasz. To zdecydowanie nieprawda i jak każda kuchnia, restauracje sushi oferują wiele produktów o niższej i wyższej kaloryczności, kluczem jest wiedza, jak zamówić sushi na dowóz Warszawa, Marki, Jabłonna, Legionowo, Wola, Ursus, gdy próbujesz schudnąć. Na początek istnieje kilka kluczowych terminów; Nigiri to mały kawałek ryby na kawałku ryżu w kształcie palca. Maki to ryż i nadzienia, ryby, warzywa itp. zawijane w nori lub wodorosty. Sashimi to prosta, surowa ryba.

Ile kalorii ma sushi w rolkach, które na zamówisz na dowóz w mieście Warszawa, Marki, Jabłonna, Legionowo, Wola, Ursus? Najpopularniejszą pozycją w menu dla początkujących sushi wydaje się być California Roll zrobiona z imitacji kraba, ogórka, awokado i ryżu zawijanego w wodorosty. Ponieważ ten jest zwykle robiony „na lewą stronę”, może pomieścić więcej ryżu – do JEDNEGO FILIŻANKI NA ROLKĘ! Kalorie w kalifornijskiej bułce mogą się znacznie różnić w zależności od tego, kto ją robi, ale wydaje się, że średnio wynosi około 250-300 kalorii na 6-częściową rolkę.

Uważaj na California Roll Combo, które oferują 3 California Rolls, zupę i sałatkę. Ten niewinnie brzmiący posiłek może przynieść ponad 1000 kalorii! Maki o najniższej kaloryczności to te z warzywami lub rybą bez dodatkowych sosów lub majonezu, takie jak roladki z tuńczyka lub ogórka, które zawierają mniej niż 200 kalorii na 6 sztuk. Bułki jak awokado z łososiem lub pikantny tuńczyk w około 300 kaloriach na rolkę. Są „tradycyjne” i „specjalne” rolki sushi. Te specjalne są zwykle znacznie większe i droższe, co oznacza, że ​​ich liczba kalorii będzie znacznie wyższa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście + dwanaście =