Czy otrzymasz dotacje na pompy ciepła Gdynia, Sopot, Trójmiasto, Chwaszczyno, Żukowo, Szemud?

W przypadku pompy ciepła Gdynia, Sopot, Trójmiasto, Chwaszczyno, Żukowo, Szemud współczynnik sprawności dramatycznie wzrasta, ponieważ zużywana energia elektryczna jest wykorzystywana tylko do zasilania dwóch wentylatorów (parownika i skraplacza), sprężarki i pompy w celu skoncentrowania ciepła na zewnątrz i doprowadzenia go do domu. Z tego powodu pompy ciepła Gdynia, Sopot, Trójmiasto, Chwaszczyno, Żukowo, Szemud są w stanie dostarczyć więcej niż 3 jednostki ciepła na każdą jednostkę zużytej energii elektrycznej przy współczynniku sprawności powyżej 300%.

Jeśli używasz pompy ciepła Gdynia, Sopot, Trójmiasto, Chwaszczyno, Żukowo, Szemud wraz z podstawowym systemem grzewczym, takim jak olej, gaz lub elektryczny, znajdziesz dodatkowe oszczędności, używając pompy ciepła, aby zrównoważyć podstawowe zużycie paliwa: jedna pompa ciepła może zrównoważyć do 300 galonów oleju w typowym domu, oszczędzając pieniądze na drogich paliwach kopalnych. Ponadto pompy ciepła Gdynia, Sopot, Trójmiasto, Chwaszczyno, Żukowo, Szemud pomogą w ten sposób zmniejszyć ślad węglowy Twojego domu. Jak pompa ciepła wpływa na moje rachunki za ogrzewanie i prąd?
– Pompy ciepła zwiększają koszty energii elektrycznej
– Pompy ciepła z Gdyni, Sopotu, Trójmiasta, Chwaszczyna, Żukowa i Szemudu podniosą rachunki za energię elektryczną, ale obniżą koszty innych paliw grzewczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × cztery =